S láskou k sobě, s láskou k přírodě....

S láskou k sobě, s láskou k přírodě....

Receptury sesbírané z celého světa

Výrobky neobsahují SLS, parabeny, GMO a ropné produkty

Organické extrakty a oleje jsou certifikovány nezávislými mezinárodními organizacemi ICEA a ECOCERT

V sérii je zastoupeno na 17 unikátních organických olejů

Jsou využity tradiční receptury z 37 zemí

5 receptur je užíváno již více než 2000 let

Organické oleje jsou získané z rostlin a plodů pěstovaných v čistých podmínkách, bez použití chemických hnojiv. Pouze z takových rostlin se získávají organické oleje nejvyšší kvality. Semena pro výrobu olejů jsou pečlivě vybírána a kontrolována.

Každý olej má své vlastní jedinečné vlastnosti a účel. Mohou být použity k péči o obličej ,tělo, vlasy i nehty. Oleje mohou být použity samostatně, ve směsi s jinými oleji, jako základ pro tvorbu kompozic s éterickými oleji nebo jako obohacující komponenta do dalších kosmetických výrobků. PLANETA ORGANICA Vám přináší tajemství a rituály krásy zrozené v různých částech světa. Z tradic 37 zemí sesbírala PLANETA ORGANICA starověké tradiční recepty krásy, z nichž mnohé jsou více než 2000 let staré. S produkty PLANETA ORGANICA se můžete zbavit stresu pracovních dnů a užít si skutečné lázeňské procedury. V různých koncích světa tvůrci vybírali nejhodnotnější organické přírodní složky, aby je použili při tvorbě této kosmetické řady. Která sebou nese vyjímečné působení a přitom zachovává maximální přirozenost a bezpečnost s cílem zdůraznit a zachovat vaši přírozenou krásu.

 

Použití výhradně přírodních rostlinných surovin - není jen výstřelkem, ale skutečnou péčí o zákazníky a touhou vyrábět produkty, které jsou pro něj bezpečné a přínosné.